Dlaczego My? - MIS_TULIS

Klubik dziecięcy
ul. Bema 4
41-303 Dąbrowa Górnicza
Idź do spisu treści

Menu główne:

O NasNie każda mama może liczyć na pomoc dziadków, nie zawsze też udaje się zapisać malucha do żłobka lub przedszkola. Zatrudnienie opiekunki do dziecka wiąże się z kosztami. W tym miejscu pomocą służy "Miś Tuliś". 
Mam wielką przyjemność przedstawić magiczne miejsce, które stworzyliśmy z myślą o Waszych pociechach.Klubik nasz znajduje się w spokojnej, okolicy Dąbrowy Górniczej. Z dala od zgiełku a zarazem z dogodnym dojazdem i miejscami parkingowymi.
U Nas możesz zostawić swoje dziecko niekoniecznie na cały dzień, ale również na pół dnia lub na dowolny czas - To Ty decydujesz, co jest dobre dla Ciebie i Twojej pociechy.

Nasz Klubik to wyjątkowe miejsce. Tutaj dziecko będzie się czuło bezpiecznie, a kameralne, kolorowe i wesołe pomieszczenia tworzą przytulną i domową atmosferę.

Nasz Klubik to: "stacjonarna" niania. Miejsce to umożliwia integrację z rówieśnikami, rozwój społeczny dziecka oraz tworzy idealne warunki dla rozkwitu emocjonalnego i fizycznego Naszych pociech. Działalność Naszą można porównać z mini żłobkiem lub punktem przedszkolnym,

Poprzez zabawę z innymi dziećmi oraz zajęcia dodatkowe przygotuje Twojego milusińskiego do przedszkola.
U Nas bez obaw będą mogli Państwo pozostawić swoje dziecko pod opieką wykfalifikowanego, doświadczonego i kreatywnego personelu.
Atutem tak małej placówki jest fakt, że do każdego podopiecznego podchodzimy w sposób indywidualny, serdeczny, dając przy tym dużo ciepła i miłości.
Lokalizacja zapewnia domową atmosferę, a co za tym idzie zmniejsza stres związany z rozłąką i pozwala na wesołe spędzenie długich godzin podczas zabaw w kameralnym gronie kilku rówieśników.
Urodziny to dla każdego dziecka najważniejszy dzień w roku!
Wiemy, jak wiele radości i niezapomnianych przeżyć sprawia dobrze przygotowany ten jeden dzień w roku, jak ważne jest aby spędzić go razem ze znajomymi, przyjaciółmi i najbliższą rodziną.
Zajmujemy się organizacją urodzin, które za każdym razem są inne - staramy się by były one jak najbardziej dopasowane do potrzeb i marzeń każdego jubilata!
Nasza oferta przygotowana jest z myślą o dzieciach w wieku 1 - 3 lat
W ramach organizacji urodzin zapewniamy:
  1. obsługę urodzin (animatorów, opiekunów),
  2. zaproszenia dla uczestników,
  3. dokładnie opracowany program,
  4. możliwy poczęstunek/tort,
  5. pozostałe elementy zależne od koncepcji urodzin.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego