Dlaczego My? - MIS_TULIS

Klubik dziecięcy
ul. Bema 4
41-303 Dąbrowa Górnicza
Idź do spisu treści

Menu główne:
Nie każda mama może liczyć na pomoc dziadków, nie zawsze też udaje się zapisać malucha do żłobka lub przedszkola. Zatrudnienie opiekunki do dziecka wiąże się z kosztami. W tym miejscu pomocą służy "Miś Tuliś". 
Mam wielką przyjemność przedstawić magiczne miejsce, które stworzyliśmy z myślą o Waszych pociechach.Nasz Klubik to wyjątkowe miejsce. Tutaj dziecko będzie się czuło bezpiecznie, a kameralne, kolorowe i wesołe pomieszczenia tworzą przytulną i domową atmosferęU Nas bez obaw będą mogli Państwo pozostawić swoje dziecko pod opieką doświadczonych, wykfalifikowanych i kreatywnego CioćNie jesteśmy wielkim molochem jakich obecnie jest wiele w których to maluchy czują się zagubione. Jesteśmy małą placówką przypominającą rodzinny domek. Wszystkie dzieci są dla Nas najważniejsz. Do każdego malucha podchodzimy indywidualnie, dając dużo ciepła i miłości. Nasz lokalizacja zapewnia domową atmosferę, a co za tym idzie zmniejsza stres związany z rozłąką. Pozwala na wesołe spędzenie przez dzieci długich godzin rozłąki z najbliższymi podczas zabaw w kameralnym gronie kilku rówieśników.
W klubiku dziecięcym "Miś Tuliś" możesz zostawić swoje dziecko niekoniecznie na cały dzień, Ty decydujesz ile czasu spędzi w klubiku Twoje dziecko. Najlepiej wiesz, co jest dobre dla Twojej pociechy, jak i dla Ciebie.

Nasz Klubik to: "stacjonarna" nianiaDziałalność Naszą można porównać z mini żłobkiem lub punktem przedszkolnym. Tutaj Twoje dziecko spotka się z rówieśnikami. Poprzez zabawę z innymi dziećmi oraz zajęcia dodatkowe przygotuje Twojego milusińskiego do przedszkola.

Klubik nasz znajduje się w spokojnej, okolicy Dąbrowy Górniczej. Z dala od zgiełku a zarazem z dogodnym dojazdem i miejscami parkingowymi.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego