Goście - MIS_TULIS

Klubik dziecięcy
ul. Bema 4
41-303 Dąbrowa Górnicza
Idź do spisu treści

Menu główne:

14 komentarze
Ocena średnia: 5.0/5

1 2
Mariolka Maryś
2018-01-17 22:34:44
Przyszłam z dzieckiem dowiedzieć się o warunkach przyjęcia - zastałam przemiłą panią z empatycznym podejściem do obecnego tam malucha. Maluszek był nierozłączny ze swoją opiekunką i najwidoczniej czuł się bezpiecznie. Klubik czysty, zabawki mają swoje miejsce, jest też miejsce na spanie. Właścicielka Klubiku to pani, która zna się na rzeczy i wychodzi na przeciw potrzebom rodziców i dzieci. Polecam!
Magdalena Haranczyk
2018-01-17 22:33:39
Moja córka chodziła do klubiku jakieś 10 miesięcy. Bardzo miło wspominamy, do tej pory jak przechodzimy obok to córka pokazuje go paluszkiem i mówi że to jej pierwsze ukochane ,, przedszkole,, i że tęskni za miłymi Paniami ☺️ Najważniejsze to żeby dziecko było zadowolone, a moja Majka była zachwycona. Wiadomo,że początkowo marudzila, ale jak już się zakimatyzowala to nie chciała wracać do domu. Pozdrowienia dla całego Klubiku od Mai☺️
Dorota Villechenoux
2018-01-17 22:32:42
Bardzo miłe miejsce, w którym nasz syn czuje się jak w domu. Codziennie rano doslownie biegnie do klubiku, bo wie ze czeka go tam super zabawa 😃Panie przesympatyczne, dbają o podopiecznych z największą troską. Uczą dzieci pozytywnych nawyków jak samodzielne jedzenie czy sprzątanie po sobie zabawek. Zmieniają pieluszki na czas, dzieki czemu nasz syn nigdy nie wrocil do domu odparzony. Odnośnie samego lokalu: czysto, kolorowo, dużo ciekawych zabawek.
Polecam! Klub malucha na 5+
Ola Taborek
2018-01-17 22:31:25
Miejsce przyjazne dzieciom. Moje dziecko zawsze wraca szczęśliwe, zadbane, nigdy nie zauważyłam zaniedbań w higienie. Wszystkie ciocie bardzo kreatywne i nastawione na potrzeby rodzica. Miejsce godne polecenia.
1 2
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego